Не обідати, не курити і не чухатися: Разумков відчитав нардепів за негідну поведінку в сесійній залі


Під час засідання Верховної Ради її голова Дмитро Разумков звернувся до народних депутатів через їхню поведінку у сесійній залі.

«Зала Верховної Ради – це не їдальня. Те саме щодо Iqos (система нагрівання тютюну, яка використовується курцями, як альтернативний спосіб споживання тютюну. – ред.). Я не бачив табличку Iqos-friendly. Також я звертаюся, що в залі Верховної Ради не треба задовольняти будь-які інші фізіологічні потреби. Сподіваюся на розуміння і конструктивну роботу», – сказав Разумков під час вечірнього пленарного засідання парламенту в четвер, 3 жовтня. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Прохання Разумкова нардепи зустріли сміхом і оплесками. При цьому спікер не уточнив, до кого саме він адресував своє зауваження, передає Liga.net.

Раніше журналісти зафіксували на відео нардепа від «Слуги народу» Олександра Дубінського, коли той обідав просто у сесійній залі.

Також на відео зафіксували, як нардеп від «Опозиційною платформи – За життя» Ілля Ківа у сесійній залі смикав свій пах після листування із абонентом «Юлія конкурс краси Одеса».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/ne-obidaty-i-ne-chukhatysia-razumkov-vidchytav-nardepiv-za-nehidnu-pove-/” Об этом сообщает idzenit.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя